Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gamerek! Mit vegyek tesómnak...

Gamerek! Mit vegyek tesómnak ajándékba, ami "gamer cucc"?

Figyelt kérdés

Tesómnak szeretnék valamit karácsonyra, aki elég nagy gamer, de gyakorlatilag már megvan mindene.

Gamer billentyűzet,játékok, egérpadok, szék, kormány, monitor, fülhallgató, tavaly pedig találtam "gamer szemüveget", amit egyébként nagyon szeret, nem is gondoltam volna, de nagyon hasznos lett neki :D


Az utóbbihoz hasonló valami "apróságot" keresnék, kiegészítőt, 20ezer ft-ig. Hátha még tudna valaki olyat mondani, amiről nem hallottam és hasznos lehet.


nagyon köszönöm! :)



2018. nov. 19. 16:24
1 2
 11/11 anonim válasza:
(azt se tudom döntöttéle már), de azért eszembe jutott, hogy adhatnál neki ilyen ajándékkártya szerű cuccot is, nem pont ajándékkártyának hívják, de (igaz én már nem Mo.n élek) itt lehet ilyen feltöltőkártyákat kapni, steam, battlenet, psp/3/4, ilyenekhez, ha nagyon nem lesz ötletem az öcsinek, ilyet kap, vehet belőle magának játékot.
2018. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!