Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sokszor belassul, befagy az...

Sokszor belassul, befagy az új laptop. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vettem laptopot 650 fontért. Minden f a sz a volt, de a napokban észrevettem, hogy nagyon sokszor megáll a kép, lassan mozog az egér vagy egyáltalán nem, lefagy a böngésző. Pedig csak a böngésző szokott menni (6-7-8 oldallal), más programot nem használok. Azért vettem gépet k**va sokért, hogy az ilyen problémákat elkerüljem, erre megint megtörténnek. Mit kezdhetnék vele?

2018. nov. 19. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Link a gépről?
2018. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Driver vagy op. rendszer frissítés probléma lehet.

Minden személyes vagy fontos adatot ments le róla.Ezután operációs rendszer teljes eredeti állapotra való visszaállítása a leglogikusabb.

Ha nem rendeződik a helyzet akkor érvényes szavatossági(garancia) papírjával és a vásárlást igazoló számlával vissza kell vinned a vásárlás helyére vagy a gyártó általi szervizpontban leadhatod javításra.Mindenképp írasd le az átadáskor hogy rendszervisszaállítást már elvégezted mert ezzel kezdik és változtatás nélkül visszaküldik...(sajnos rendszerint,Tisztelet a kivételnek természetesen)

2018. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másnap már megoldódott, köszi:)
2018. nov. 30. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!