Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért szívja le a fejegység...

Miért szívja le a fejegység az aksit?

Figyelt kérdés
Van egy új fejegységem a kocsiba (auna md 550BT), de egy idő után leszívja az aksit, pedig ha kihúzom a kulcsot kikapcsol, úgy kötöttem be hogy a memóriáját megtartsa, de akkor sem kéne leszívnia az aksit nem? az előzővel jó volt. Valami ötletek, próbáljam ki memória nélkül? De akkor meg miértelme? Az aksi is viszonylag új.

2018. nov. 20. 19:40
 1/4 A kérdező kommentje:
most bevittem a fejegységet a lakásba és multiméterrel megmertem, levett gyujtással 0,00 Amper alatt vesz fel amit mar nem jelez ki a multimeter, ugyhogy az elvileg nem szivhatja le, de valahogy mégis, mert tegnap amikor lemerult az aksim utanna 10 percet mentem vele és kivettem utánna a fejegységet, ma indítás előtt megmértem feszt, 11,9V ami nem egy magas, de megindult a kocsi, de ha benthagytam akkor tuti leszívta volna
2018. nov. 20. 20:40
 2/4 A kérdező kommentje:
nemlehet hogy valamit rosszul kötöttem? de ugye jo kell minden legyen mert elmenti a beállításokat leállításkor és ki is kapcsolódik
2018. nov. 20. 20:41
 3/4 A kérdező kommentje:
holnap ha lesz idom leveszem az egyik akusarut és ugy méregetek
2018. nov. 20. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:

11,9 V-nál már nem jó az akksid...

Most jönnek a hidegek,,ilyenkor szokott az lenni,hogy akik csak rövid távokra használják a kocsit,,meg leginkább városba,,,ott sorba jönnek elő,hogy még tegnap tök jó volt,,ma meg már meg se nyekken,,,stb...

Ki kell venni az akksit,,és rendesen feltölteni,,az sem baj ha kicsit pihen a szobában 2 napot,,főleg ha csepptöltős az akksitöltőd,,rajtahagyod másfél két nap,,és utána egész télen jó lesz,,,persze ha jó még az akksid...

Ezzel a 11,9 Voltal meg gyorsan csinálj valamit,,mert az már károsítja az akkut,,főleg ha még ezzel rá is indítasz a motorra...

12,5 alá nem szabad lemenni,,,és ha jó az akksid és fel is van töltve,,akár még fél év után is 12,8--13,2 között kellene rajta mérni...

Frissen töltve pedig 13,6 körül.....

2018. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!