Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenovo 330 81d100afhv notebook...

Lenovo 330 81d100afhv notebook vélemény?

Figyelt kérdés

Egy új gépet szeretnék venni, a 6 éves rokkant nyugdíjas laptopom helyett, de érthető okokból - egy hat éves laptoppal a kezemben - nem vagyok otthon a mai gépek értékeiben. Ahogy végignéztem a fent említett notebook specifikációját, csekély tudásommal úgy vélem, nem egy rossz darab, mégis kíváncsi lennék boldog gazdik, vagy épp hozzáértők véleményére.


Előre is köszi!



2018. nov. 21. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Attol fugg hogy mire hasznalnad a gepet?

Mi az a max ar ameddig belefer neked?

Tudok ajanlani ha irsz egy maxot :)

Es hogy mire hasznalnad

2018. nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felejtős. Lenovot én soha többet nem veszek.
2018. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olcsó, de ár érték aránya nem jobb társainál. Gyenge a műanyag, a hw is csak névleges. A Spyware Lenovoban gyakori.

De sokan megveszik. A 10 éves szuzuki is jó autó, a Lenovo is jó lapop. Csak azonos áron, vagy 10%al többért 1.5x jobbat kapsz, akár újonnan is.

De én csak egy troll vagyoke,ezert nézz szét weben és keress igazoló linkeket, hogy milyen jó ez a Lenovo. Úgyis találsz. Csak ne nézd azokat, amik azt írják, hogy Lenovo felejtős.

2018. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolso nekem lenovom van nagyon szeretem semmi gond nincs vele
2018. nov. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az nem mindegy, mikori gyártású Lenovo, 5-6 évesek (G széria) nagyon jók. Két éves Lenovo nem más, mint tajvani műanyag gagyi, gyenge processzorral. Mindez 100-130 ezer körüli áron. Meg ne vedd!

Vegyél inkább cégektől külföldről behozott használt üzleti laptopot. Kiválóak és nem drágák.

2018. nov. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2018. nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lassan hat évvel később válaszolok a saját kérdésemre :) végül megvettem a laptopot, azóta is boldogan élünk kéz a kézben, rengeteget használom, grafikai programokat is (autocad, solid edge) meg játszom is rajta, de némi lassuláson, és negyedik évén egy ddr-> ssd cserén túl a mai napig ragyogóan működik :)
2023. jún. 30. 10:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Öt évvel* :D
2023. jún. 30. 10:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is a X250-es Thinkpadommal. Két éve van nálam és jó gép, persze használt, de felújitott üzleti laptop. Nem 12, hanem 14 a kijelző átmérője. Sokkal jobb, mintha jó drága és gyenge minőségű "gamer laptop".
2023. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!