Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van valami ötletetek, hogy...

Felhasznalo0780 kérdése:

Van valami ötletetek, hogy tudnék az EA-val egyik ügyintézőjével Live Chat-elni ( élőben beszélgetést lefolytatni)?

Figyelt kérdés
A problémám nem különleges. Volt egy Origin fiókom, a hozzákapcsolt e-mail közben törlődött, elveszett a játék is. Természetesen mit kell ilyenkor tenni? 1: Felmegyek az EA honlapjára 2: Contact us opció , ami igaz hogy csupán angol nyelven elérhető, de ezzel a részével nem is lenne gond. Bejelölöm a problémámat, ( jobb felül természetesen US van beállítva régióként) klikk a Chat now-ra( beszélgetés most) és várok. De annyit várok hogy már egy hete próbálkozom, volt hogy csak naponta 20 percet, volt hogy másfél órát. Függetlenül attól, hogy hétköznap dél van, vagy hétvége délután, sosem kapok választ, sosem vagyok képes felvenni velük a kapcsolatot, mindig csak egy kis ablak jelenik meg , ahol ugye a chat lezajlana, ha törődne egy kicsit velem valaki:( . Egyébként szerintem pöppet pofátlanság, hogy több tízezret kiadok a játékaikra, és még egy 5 percet se szánnak rám , illetve ami érthetetlenül nevetséges, hogy ki van írva még a beszélgetéskezdeményezés előtt , hogy estimated wait time: 0-1 minutes.( becsült várakozási idő : 0 vagy egy perc). Tudnátok valami tanácsot adni ezzel kapcsolatban?

2018. nov. 24. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha US időzóna szerinti munkaidőben próbálkoznál?
2018. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam, nem sikerült. Viszont olybá tűnik , hogy facebook-on képes voltam felvenni velük a kapcsolatot. Na hát így már csak megoldódik valahogy az ügyem, de köszönöm a választ!!!
2018. nov. 26. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!