Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az okos tv dokkolóm folyamatos...

Az okos tv dokkolóm folyamatosan kikapcsol, miért van ez?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy nem használtam pontos mgfogalmazást, de nem is nagyon értek hozzá. Tehát most kaptam ajándékba egy R39 Docooler-t.

Sikerült beüzemelnem és el is kezdtem nézni rajta google-n egy sorozatot, de sjanos folyamatosan kikpacsol a egész készülék egy olyan 10 perc után. Egyébként ennek az a lényege, ha valaki nem tudná miről beszélek, mert tényeg jó magam sem tudom megfogalmazni, mint mondtm amikor megkapam azt se tudtm, hogy ez mire jó?? -Hogy a sim tv-vől okos tv-t csinál. Mit kéne átállítanom?? Kérlek valai segítsen!!!



2018. nov. 24. 18:49
 1/2 A kérdező kommentje:
Tejóég most látom milyen helyesírási hibákat vétettem telefonról írva. Elnézést remélem attól még érthető.
2018. nov. 24. 19:11
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon korrekt, hogy elnézést kérsz, sajnos nem jellemző. Sőt, általában még azok vannak felháborodva, akiket figyelmeztetünk, amikor már nagyon irritáló, amit művelnek.


Mindenesetre nem dokkoló, csak ilyen okosító box:

[link]


Ennek nem szabadna kikapcsolni, hibásnak tűnik, túlmelegszik vagy ilyesmi.

2018. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!