Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnám nyugodtan...

Hogyan tudnám nyugodtan kezelni az, hogy a főnököm folyamatosan rám ken olyan dolgokat mit ő nem csinált meg és engem hibáztat?

Figyelt kérdés
Sokszor úgy megyek haza, hogy gombóc van a torkomban mert olyan ideges vagyok, de nem tudok mit tenni mert a fizetés az kell. Ha valami nem úgy van ahogy ő gondolja(eléggé agresszív ember) akkor már majdnem kiabál, de folyton emelt hangon beszél velem. Mintha teljesen hülye lennék, holott ha nem lennék mellette akkor nagy bajba lenne, mert mindent én csinálok meg helyette. Mert ő csak folyamatosan okoskodik de nem ért semmihez. Az a tipikus kopasz nagyképű okoskodó ember.

2014. okt. 1. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Fúú, de ismerős a szitu.

Józsi, nem te vagy az?


Amúgy egyszerű: tessék felmondani és másik melóhelyet keresni. Vagy külföldre menni.

Máshol is tudsz annyit keresni, mint ott, idegesség nélkül.

Jobb lesz gyorsan lépni, mert előbb utóbb nagyon megbosszulja magát ez a sok elfojtott feszültség. Emlékszem, gyerekkoromban anyám is vadbaromnak dolgozott, minden nap sík ideg volt, mikor hazajött, szólni sem mertem hozzá. Kikészültem tőle, mire észrevett engem is, és váltott. Neki fel sem tűnt a saját viselkedése...borzalmas volt.

Jobban jársz, ha lelépsz, amíg épelméjű vagy...

2014. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a "főnöknek mindig igaza van":(

Kereshetsz másik állást, de ez túl egyszerű válasz lenne, erre már biztosan te is gondoltál...

A másik megoldás, hogy vastag bőrt növesztesz és "megszokod" (nem tudom, milyen régóta áll fenn ez a helyzet), és a munkahelyeden hagyod a problémákat... Te tudod, mi kapcsol ki...

Ha engem kiakasztanak, én vagy zenét hallgatok vagy sétálok vagy főzök egy nagy bögre forró teát vagy simogatom a macskát (ha hagyja) sokan sportolnak, mindenkinek más jön be...

2014. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is volt ilyen főnököm, ne foglalkozz vele, ne vedd személyeskedésnek ez csak munka.
2014. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 intrepid ***** válasza:
Munkábamenet előtt beveszed a képzeletbeli "leszarom" tablettát, és egész jól ki lehet bírni, csak ne engedd kizökkenteni magad a flegma hozzáállásból.
2014. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!