A gyereknek karácsonyra vettünk, egy xbox one s konzolt. Járt hozzá egy fifa 19, néztem és jó drágák ezek a játékok. Van -e lehetőség áruházból vagy akárhonnan ingyenes játék?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak rėgebbi játėkok. Azok olcsóbbak! Vannak akciók is. Ingyen az ritka.
2018. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 repulo ***** válasza:
100%

Vettem egy Ferrarit, de a benzinkúton szembesültem csak vele, hogy drága a benzin. Van valami lehetőség ingyen tankolni? :-)

[link]

2018. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Egy Xbox One X et nem akarsz ingyen ha már itt tartunk? :'D
2018. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire tartózkodtok a használt játékok, hssznált dolgok vételétől, de pl.hardveraprón találni pár ezerért is játékokat. Annak idején onnan vettem pár játékot még az xbox 360-hoz. Esetleg konzol üzletekben szétnézni, ahol kapni használt játékokat is.
2018. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Xbox Live-hoz jár havonta 4 játék ingyen amivel egészen addig lehet játszani, ameddig van aktív live előfizetésetek, illetve ha előfizettek gamepass szolgáltatásra, akkor egy viszonylag alacsony havidíjért hozzáférhettek több mint 100 játékhoz, igaz nem ingyen vannak, de szerintem még így is megéri.
2018. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!