Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudok programot keresni...

Hogy tudok programot keresni a vivanco ur 2 távirányitoval? A tv-hez van egy vivanco ur 2 távirányitom. Be tudtam már régebben keresni a codot müködik is rendesen.

Figyelt kérdés
Most ki esett 1-2 tv program valahogy és szeretném ujra be keresni a programokat.A távirányitomhoz a leirásban nem találtam meg hogy melyik gomb mire valo.Nem tudom hol van pl a menü.Program +vagy a hangerö na hát azt megtalálom. :) Segitséget kérnék.Köszönöm.
2018. dec. 2. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:

De feltételezem, hogy a TV-t még az eredeti távszabályzóval programoztad, amin még volt menü gomb stb.

Ezen meg nincs, mert "csökkentett képességű".

Ezért fontos az eredeti távszabályzó megőrzése, javítása vagy pótlása, mert arról lehet tanítani is, egy tanítható távot.

2018. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként sok TV-n lehet menü gomb is, nézd meg jobban, illetve add meg a pontos típusát!
2018. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az eredeti távkapcsolo sajnos nincs meg.Már elég regen kb talán fél éve ezt használom.Evvel lett be codolva is.


[link]

2018. dec. 2. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!