Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3-at szeretnék venni, de...

PS3-at szeretnék venni, de semmiféle tapasztalatom nincs e téren. Milyet érdemes?

Figyelt kérdés

Semmit nem értek ezekhez az eszközökhöz.PC-s vagyok.

Mit kell egy ilyen vásárlásánál figyelembe venni.

Miért fontos a tárhely,ha DVD-n vannak a játékok?

Pár kiszemelt van de nem értem,hogy miért van az hogy az egyik egy PS3 Superslim 1karr+1GTA5 ugyan annyiba kerül mint egy másik PS3 12-17 darab játékkal és 2 karral?

PS3 és PS3 között van különbség grafikusan vagy FPS-ben?

Mit érdemes és mit nem szabad venni?



2018. dec. 10. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért annyi, bent az Superslim wáóóó, nem ér annyit, nyilván a 12-17 darab game esrt válaszd


Attól, hogy lemezen vannak még valahol tárolniuk kell a fájlokat (Pl Watch Dogs Xbox 360 on, 2 lemezt kaptam. Az egyik egy csomó fájlt telepített és a másik lemezzel fut a játék. És nem hiszem, higy ez az egyetlen ilyen játék). Szóval megéri az a több tárhely.

2018. dec. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 repulo ***** válasza:
Minél nagyobb vinyóval, mert a lézer élettartama nem végtelen és így fel tudod másolni a játékokat, csak indításhoz fog kelleni a lemez.
2018. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!