Milyen xbox-ot vegyek a gyerekemnek?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves fiam bolondul a minecraft játékért, meg az osztályában már szinte mindenkinek van xbox készüléke. Sajna én teljesen kütyüanalfabéta vagyok, mit javasoltok, milyen készüléket vegyek, ami jó is és nem gyilkolja le teljesen a költségvetésemet?

2018. dec. 13. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Xbox one slim 500 gb az alap konzol. Ez bőven elég mivel még kezdő szinten lesztek :)

[link]


Most a media marktban nagyon jó áron van, mellé kell egy xbox one minecraft játék és xbox live előfizetés és tud a barátaival játszani havi 4 ingyen játékot is fog kapni.

2018. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!
2018. dec. 13. 08:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Játékokat digitálisan is lehet vásárolni a gépre, de ahhoz már be kell üzemelni a gépet és vagy bankkártyával vagy boltban megvásárolható feltöltőkártyával (egy fix összeg mint a telefonoknál) lehet fizetni. Ezt csak azért említem, mert van egy ilyen akciós csomag: [link]


Ebben ezer forint a játék és több kiegészítője. Nem tudom meddig lesz elérhető.


Egyébként van konkrétan Minecraft alakú gép is a játékkal együtt, de az már szinte mindenhol elfogyott és ahol találtam ott irreálisan drágán kapható [link]


Minecraft kontrollert még lehet kapni, bár egy joy úgyis lesz a géphez [link]

2018. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még egy dolog, az Xbox One Minecraft kompatibilis a PC és a Nintendo Switch változattal, ha valakinek ott van meg azzal is együtt lehet játszani.
2018. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek az első válaszadóval, elég egy Xbox One S elsőre, de én lehet inkább fizetnék érte +10e ft-ot, de az 1TB-osat venném meg, mert az 500 GB hamar elfogy:

[link]

2018. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
7 évesnek semmilyet. Aztán majd 1? Évesen meg olyan függő lesz hogy enni se fog felállni
2019. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!