Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek a...

Milyen telefont vegyek a gyerekemnek?

Figyelt kérdés

Azt beszeltem meg vele, hogyha felveszik abba a gimnáziumba amit kinézett magának (bp egyik legerosebbje), akkor kaphat max.100ezer ft értékben egy telefont. Ő apple-t szeretne, de ugye abból max a 6 vagy az SE jöhetne ki. Kérdés, hogy megéri-e ilyet venni vagy ha nem, akkor melyik telefont ajánlanátok?

Segítségeteket előre is köszönöm:)



2018. okt. 14. 16:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Ha Apple lenne a választás, akkor az iPhone SE-t javasolnám, jobb mint a sima 6.

Az iPhone SE-ben a 6s hardvere van, ami jobb (meg egyébként is a 6s jobb telefon), mint a sima 6.

2018. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%

100E Ft alatt nem ajánlott az iPhone.

Egy Xiaomi Mi A2 vagy Meizu Pro 7 bőven megteszi, viszont ennek a két gyártónak, olcsóbb modelljét ajánlom, ha elsőnek lesz okostelefonja a gyereknek - maximum 50E Ft alatt legyen. A leírás alapján, nem tudja igazán mit szeretne, csak 'mutogatni' kelljen.

Unihertz okostelefonja kicsi, jól néz ki, olcsó, de csak E-BAY-ről lehet rendelni: [link]

Videó bemutató róla:

[link]

Őszintén - nem tudom van-e magyar szerviz partnere, emiatt csak óvatosan ajánlom.

Azért, a két, fentebb említett gyártónak (Xiaomi és Meizu) vannak olcsóbb modelljei. Interneten keresztül rendelve, utánvéttellel fizetve, az Eustock oldalról lehet rendelni. Ennek van magyar garanciája.

Azért ha Xiaomi szóba került - Budapesten, a Lurdy ház első emeletén van egy Mi Store, ahol ki lehet a Xiaomi mobilokat próbálni és az eladókat bátran meg lehet kérdezni.

Remélem tudtam segíteni.

2018. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem az első okostelefon lenne, eddig egy egyszeru Windows phone-ja (win10-es) volt. Az androidot én személy szerint nem tartom túl biztonságosnak. Az apple egy fokkal jobb az androidnal,de drága. A Windows-al meg az a baja a lányomnak h nincsenek rá jó alkalmazások.
2018. okt. 14. 23:00
 4/23 A kérdező kommentje:
Az Unihertz-es telefonok meg nem néznek ki jól, szerintem.
2018. okt. 14. 23:02
 5/23 anonim ***** válasza:
20%

az a lenyeg h 60 ezer forint alatt nem erdemes telefont venni

ilyen xiaomi szutykokat meg el kell felejteni

100 ezer a keret akk tenyleg se

vagy korulneztek gsm be

enis abba vettem a hetesem 140 ert

2018. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Na megjött az ügyeletes Samsung Galaxy fan :D

Vicces, hogy a Samsung, 100E Ft alatt labdába sem rúg, csak a többi más gyártó termékei és azok már szutykok. :)

GSM boltban meg nem érdemes bízni, mert úgy feketéznek, mint állat.

Kérdező:

Windows Mobil már halott platform, maga a Microsoft mondott le róla (akik fejlesztették a platformot rá). Androidos telefont, ha jól kezelik, akkor nem lesz gond vele (nem töltenek le minden szutykot rá, nem adogatja oda másik gyerek kezébe, stb.).

iPhone telefont ha szeretnél venni a gyereknek - ok, csak azok mindig is a drágák között vannak. Meg kell fizetni a fejlesztést rá, stb. és ezt bele is teszik a termék árába. Ezt azért írom, hogy lásd a mérlegnek van két nyelve, mert sosem volt az a telefon, ami 100E Ft alatt megérné (kivéve, ha alkatrésznek veszed meg, mert kell belőle valami).

Xiaomi és Meizu telefonok, 100E Ft alatti áron tarolnak, de ezek, nem a szutyok kategóriában vannak. Én ezt a kettő gyártó termékeit tudom javasolni.

2018. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek egy SE nem jo választás? Mert most úgy döntőtt h a hardver fontosabb neki es ugye az SE az A9-es mig a 6 csak A8-as
2018. okt. 16. 16:16
 8/23 A kérdező kommentje:
Mert ugye ha nem frissítik az ios-t nem is lassul be annyira, elvileg. És úgy sokáig használható lenne
2018. okt. 16. 16:17
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

Az iPhone SE már elavult telefon. Akinek már van, annak még nem érdemes lecserélni, de újként már nem nagyon érdemes megvenni.

Amúgy meg: iPhone X vs Xiaomi Pocophone F1 sebesség tesz - [link]

(meglepő, de Pocophone F1 nem sokkal, 100E Ft felett van, iPhone X meg sokkal drágább) - hozzáteszem, a Pocophone F1-et sem ajánlom, hogy őszinte leszek.

Ha már Meizu-t felhoztam: Meizu Pro 7. Ez is nagyon jó telefon, bőven 100E Ft alatt.

2018. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mit kell anyit forgatni, a gyerekre kell hagyni, valasszon o milyet akar, Sok baba kozt elvesz a baba , Normalisan az o erdeme ha sikerul a felveteli, akkor legyen az o sikere a valasztas is ,,MEGERDEMLI, a fenebe is
2018. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!