Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG uhd 4k-s TV-ben furcsa a...

LG uhd 4k-s TV-ben furcsa a kép. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam egy ilyen LG 139 cm-es Tv-t.Nagyon szép a kép de amikor filmet nézek (jó minőségű új filmet) olyan mintha valami amatőr gyenge filmet néznék.Mintha gyorsabb darabosabb lenne az emberek mozgása.A régebbi ugyanúgy LED Tv-mben sokkal jobb nézni ugyanazt a filmet.Sport műsoron ezt nem vettem észre csak filmeken.
2018. dec. 24. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert a film nem 4k ba megy. A tėvė lehet felskalázza valamennyire de az mėg karcsú.
2018. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 repulo ***** válasza:
Ez tévéműsornál, vagy pc- lejátszásnál jelentkezik?
2018. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tv műsornál.még megpróbálok lehúzni valamilyen jó filmet és megnézem usb-ről.
2018. dec. 24. 09:42
 4/11 repulo ***** válasza:
Menüben mozgásjavítással próbálkoztál? Kábel tv? Ha igen mivel van a box a tv-vel összekötve?
2018. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zzzoli ***** válasza:

Az ilyen dolgok nagyban függenek a tv árkategóriájától is. Ha az előző tévéd egy jobb és gyorsabb panellal rendelkezik, nem 50Hz-es hanem 100-120, akkor az pont az ilyen dolgokban nyilvánul meg.

A truemotion beállításaival lehet figurázni, de ha ráhúzod, akkor meg más bizonyos képtartalmaknál fog nagyon feltűnni a darabos rángatózás.

2018. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hdmi kábellel.Digi tv-ről jön az adás.de kipróbáltam rádugni másik tv-t azon jó a kép.
2018. dec. 24. 10:07
 7/11 A kérdező kommentje:
Még próbálkorok a beállításokkal.De amit próbáltam nem nagyon segített.
2018. dec. 24. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Minek a box, ha nézheted közvetlenül a TV-n is, DVB-C rendszerben?

Vagy műholdas Digi?

Digikábelen csak néhány kódolt adáshoz kell kártya (HBO stb.). Ez a kártya lehet a boxban, de lehet a TV-be is kérni kártyafogadót.

Bár azt nem hinném, hogy itt lehet olyan beállítási hiba, mint a MinDigTV boxoknál, amikor a kimenetet tévesen 60 Hz-re állítják, emiatt akadnak a mozgások, de egyébként is legjobb kihagyni a láncból.

2018. dec. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A digi műholdas.
2018. dec. 24. 10:56
 10/11 repulo ***** válasza:
Elvileg azt is tudja a tv-d.
2018. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!