Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem kapcsol be a tv-m. Régebbe...

Nem kapcsol be a tv-m. Régebben csak villogott és ha sokszor bekapcsoltam utánna úgy maradt de ma már be se kapcsol. Hívjak szerelőt vagy megoldható ez a gond? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött,hogy magától ki-be kapcsolt a tv.Volt olyan is,hogy bekapcsolt és csak hang volt,kép nem de olyan is volt hogy bekapcsolt és magától pár perc után kikapcsolt. Ma meg már bekapcsolom és semmit nem csinál csak furcsa hangot ad ki.Mi ennek az oka?Meg lehet javíttatni? Vagy vegyek másik tv-t? (Lg 32")

2018. dec. 27. 11:20
 1/3 repulo ***** válasza:

Ha számoltad volna a villogást, most ki lehetne deríteni mi a baja.

Szerintem szerelő, vagy ha túl drága lenne, új tv.

Az én LG-m is így kezdte, inkább vettem egy másik tv-t, mert már 7 éves volt. :-(

2018. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Mi monitorunknak is ez volt baja. Inkább vettünk egy újat, mert drágább lett volna megcsináltatni, mint amennyit ért.
2018. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szirty ***** válasza:

Meg lehet javítani, de ne kínozd.

Vidd el szervizbe.

2018. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!