Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok gépről, vagy...

Hogyan tudok gépről, vagy telefonról egyszerre 2 különböző bluetooth kihangosítóra csatlakozni? Vagy hogyan lehet "kijátszani"?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyszerre működtetni 2 különböző bluetooth kihangosítót, viszont egyszerre kettőre nem tudok csatlakozni mert csak az egyiket engedi egy időben.


Az a megoldás sajnos nem működik, hogy két különböző eszközről (laptop és telefon) csatlakozom a két kihangosítóra, mivel nem tudom a zenét egyidőben elindítani, mert kb 15 próbálkozásra tudom őket úgy időzíteni, hogy egyszerre szóljanak és így is csak "nagyjából" sikerül, azaz nyűg és nem tökéletes...


Van vmilyen program vagy androidra, vagy laptopra amivel meg lehet oldani, hogy egyszerre szóljon ugyanarról az eszközről a két kihangosító, vagy valami amivel lehet szinkronizálni a lejátszást, hogy egyszerre induljon mindkét eszközről?


(megj: sajnos az egyik lejátszón nincs AUX bemenet, csak bluetoothon keresztül működik, így AUX-jack elosztóval nem lehet megoldani.)


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. dec. 28. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mentem bele, de tudomásom szerint BT kulcsfogalom a párosítás.

Pár.

Párkapcsolat (monogám).

Ennyi.

2018. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!