Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyik lenne az a...

Szerintetek melyik lenne az a TV Box készülék, amelyiken lehetne futtatni a 8 ball pool játékot és egy képernyő vételezőt egyszerre?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy H96 Pro+4k Ultra Hd TV Box-ot használok és ezzel nem tudok képernyő vételezőt használni,hogy visszanézzem a játékot...Telefonon működik,de engem TV Box érdekelne...

#8ball poll játék #Képernyő vételezés
2019. jan. 2. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoftveresen mind ugyanolyanok, képernyőrögzítő alkalmazás kell hozzá
2019. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez a probléma.Amint írtam a jelenlegi Box-on nem megy egyszerre a játék is és a képernyő vételező program.Valamelyik leáll. De láttam a Net-en 8 magos CPU-val és 4Gb DDr3 ram-mal rendelkező Box-kat és arra gondoltam,hátha ezek megfelelnének!?
2019. jan. 2. 14:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Utána néztem. Egyik TV-box sem képes arra,hogy egyszerre futtassa a játékot és a képernyő vételezőt,ez már túl sok neki,mivel csak egy közepes telefonnak felelnek meg,ami inkább filmek nézésére,játékoknak,youtube-nak stb.volt kitervelve.
2019. nov. 2. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!