Mp3 lejátszónak van még manapság bármi értelme? Mit tud az amit egy mezei okostelefon nem?

Figyelt kérdés

Vannak még mp3 lejátszók forgalomban pl itt van ez csak példa..

Transcend MP710 (8GB)

Hordozható lejátszó > MP3 lejátszó 2 GB felett

23.000 HUF



az ára egy húszas, nem is olcsó



van ezeknek még bármi értelmük?


egy dedikált eszköz ami csak mp3-at játszik le-mit tud ez az eszköz amit egy akármilyen mobiltelefon nem?


2019. jan. 3. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

_Nekem vannak olyan ismerőseim, akik mai napig használnak MP3 lejátszót, Pedig okostelefonjuk van

Kb anyi értelme van mint a zsebrádiónak szerintem, sok ember maradi és kész, vagy megszokott valamit, és ragaszkodik hozzá.

Nekem is "van,volt" mert már nem lehet hozzá akksit kapni. Creative ZEN, ha működne, és nem Bluetooth fejhallgatót használnék, még talán ma is használnám, mert egyszerű volt, és baromira jól szólt. De ha venni kéne, hát nem vennék már :)

2019. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hangminsőgében egy jó fülessel verik a mobilt? ez a kérdés.
2019. jan. 3. 14:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Ha csak nem valami baromidrága B&O vagy hasonló DAC-cal rendelkező készüléket veszel, amit már amúgy az LG V szériás telefonjai is tudnak, meg hozzá egy 100 000Ft-os fejhallgatót.
2019. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és akkor még kérdés mit is jtászok le rajta? mert ha a netről levadászott mp3-akat akkor meg ott vagyok a 100e-s fülessel ahol a part szakad.
2019. jan. 3. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nyilván való. Nekem sok szám amit hallgatok FLAC-ban van meg, mert MP3-ban élvezhetetlen.

Nem minden zenénél vagy stílusnál jön át természetesen, de némelyiknél igen csak érződik

2019. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem meríti a telefont.
2019. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem és veheted bele az elemet .... de jó.
2019. jan. 3. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor puffogj magadban tovább te gyökér :)
2019. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!