Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Lurdyban lévő Xiaomi shop-ban ki lehet próbálni a rollereket?

Keress kérdéseket hasonló témákban: elektromos roller, Budapest, Pest, Buda, Lurdy Ház, roller, Xiaomi

jan. 8. 17:29  Privát üzenet  

A válaszok

Kérdezz rá face-n, szerintem hamar válaszolnak.

Bár az a sejtésem, hogy nem, csak amikor olyasféle nyílt napokat tartanak.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 8. 18:18 Privát üzenet
Szerintem ki lehet probalni, en legalabbis lattam mar, hogy engedtek.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 17. 22:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nintendo Switch vagy Xiaomi Blackshark?
Ps4 plus store jatek vasarlas?
Xiomi miband 3 tud folyamatosan pulzust mérni illetve van memoriája, tehát tudom mondjuk nap végén szinkronizálni az adatokat a telefonomra, vagy mindig nálam kell lenni a...
Mennyire fiús ez az okosóra?
Xiaomishop.hu-ról valaki rendelt már valamit? A árra nem jött semmi plusz költség? Valami buktató?
Xiaomi Mi Mix árkülönbség?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!