Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri Wii-t venni a kritikák...

Megéri Wii-t venni a kritikák ellenére? Személyes tapasztalatokat szeretnék.

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkozom már, hogy be kéne egy Wii-t szereznem, főleg az tetszik benne, hogy viszonylag interaktív és nem csak a fotelban ülve nyomogatom a gombokat. Természetesen chippelten gondoltam, hogy vigye a másolt jhátékokat, vaterán akad jó árban néhány olyan, szóval az nem gond.

A gond ott kezdődik, hogy olvasgattam pár kritikát és a többsége eléggé lehúzta a konzolt. Egyrészt hogy a grafika nem egy nagy eresztés (ez még annyira nem zavar, nem vagyok egy konzolb*zi, hogy emiatt menjen el a kedvem tőle), de olynaokat is írnak, hogy a célzás például nem túl gyors és pontatlan is stb.

Szóval ezek elvették kissé a kedvem, ezért kérdezlek titeket. Főleg Wii tulajdonosok válaszát várom vagy azokét, akik legalábbis már többet használták a Wii-t.

Köszi előre is.


2010. jún. 29. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nempontos,pontos nemlétezik,gyenge muzsika a sok pénzért.
2010. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
megszólalt a HC kocka aki játszott még wii-vel.Vegyél ha tetszik.
2010. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*soha
2010. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem is arra számítok, hogy milliméter pontos... Na most aki CSAK fikázni tudja a Wii-t, ne írjon fölöslegesen, hacsak nem konkrét tapasztalatot oszt meg.

2.-nak köszi, várom a többi választ.

2010. jún. 29. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,úgy 25.000ft-ért
2010. jún. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vehetsz wii-t, mert nekem is van. Szerintem a grafikával az ég világon semmi baj nincsen, mert nekem teljesen szépek rajta a játékok. Viszont én nem flasheltet vettem, mert féltem, hogy azzal történhet valami baj, úgyhogy inkább megveszem a játékokat hozzá. Habár most már gondolkodok a flashelésen...:D ,,..::ViC::..,,
2010. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De és az irányítás mennyire jó? Mennyire "mozgósak" a játékok? Meg te miket szeretsz rajta játszani? :)
2010. jún. 30. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:

ugyan nekem nem wii-m van hanem X-boxom, de most adják ki xboxra a kinectet, ami ugyanígy mozgást érzékel, csak sokkal precízebb és jobb technika.

én az mellett döntenék

2010. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A Wii érzékelője pontos!(Motion plus, vagy egyben remote plus)

A grafika jobb az x-box 360-on és a ps3-an!(utóbbi Blu ray, és 3D támogatás, ami a jövő!!!)

Én azért vettem Wii-t, mert Wii-re jobban tetszenek a játékok. Én kifejezetten NEM szeretem az akció játékokat(inkább x-box 360, és ps3). Wii-re is van akció, félreértés ne essék, de több a kimondott NINTENDO játék rá.

PL: New Super Mario Bros, Donkey Kong Country Returns, Mario Kart, Super Mario Galaxy 1,2, Mario Parti stb..

Wii-re nagyon sok sport és parti játék van.

Igaz, hogy már a másik két konzolon is van mozgásérzékelés, de nem minden játék támogatja. A Wii alapból mozgásőzékelés gép.

Röviden:

Ha a keményebb játékokért rajongsz inkább, akkor X-box 360.(persze vannak kivételek)

Ha a keményebb játékokért rajongsz, és adsz a fejlett technológiára, akkor ps3(itt is vannak kivételek, mármint a játékoknál.)

Ha az ilyen kedves aranyos mesésebb játékokért rajongsz(Mario,Parti stb.) , és szereted a NINTENDO játékait, akkor Wii(itt is vannak kivételek, vannak azért akciók is..)

És hozzátenném: A Wii-hez nagyon sok kiegészítő van:

Pl: Lehet kapni hozzá pisztolyt, táncszőnyeget, teniszütőt stb...

Én vehettem volna ps3-at is, majdnem meg is vettem, de nekem Wii kellett!!!!

Remélem tudtam segíteni, bár szerintem későn írtam :D

Üdv

2012. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!