Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Drónra lehet szerelni kamerát?

Drónra lehet szerelni kamerát?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor,hogyan lehet az utána távirányítani?Nézegettem drónokat beépített kamerával olyan max 30EFt magasságában de hiába volt 1080p a kamerájuk nekem valahogy nem jött be egyiknek a képe sem.Gondoltam egy kamera nélküli drón meg egy külső kamera jobb lenne,bár nem tudom drónnál árban változik e valami ha nincs integrált kamera rajta.

2019. jan. 15. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A drón, kamera nélkül, biztosan olcsóbba kerül, tehát megéri. Aztán vedd meg a kamerát is, és végül majd összegányolod őket. De össze is spárgázhatod őket.
2019. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1


Én ezt azért kérdeztem,mert a kamera adott és nem hiszem,hogy az olcsóbb drónon lévő 1080p s kamera eléri az sj5000 res szintjét legalábbis ami videókat néztem a neten közel sincs se egy goprohoz se egy sj camhoz és ugye én nem drágább kategóriás drónt néztem.

2019. jan. 15. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez egy viszonylag nehéz kamera. Brushless motoros drón kell. Az meg olyan 30 000ft+.


-Nem biztos, hogy rárakható

-Teljesen tönkreteheti a drón repülési képességeit, irányíthatóságát.

-Nem lesz élő képed, szóval nem fogod látni mit veszel fel, és úgy meg igazán nehéz jó felvételt készíteni.

-Nincs gimbal (stabilizátor, ami a drón dőlésszögétől függetlenül vízszintesen tartja a kamerát), szóval a felvétel remegős, össze-vissza dőlős lesz.

-Nem tudod állítani a kamera dőlésszögét. Meg ha tudnád is, nem sokat érnél vele élőkép nélkül.

-És

-A

-Többi

-...



Egy kamerás drónt összerakni 200 000+ft. Szóval amit ajánlani tudok, ha szeretnél drónnalfelvételeket készíteni, akkor a legoptimálisabb, ha veszel egy DJI Sparkot használtan (facebookon DJI adok-veszek csoportban keress) 100 000ft körül.


Azon van gimbal, 2km hatótáv, 50-nel repül, van GPS, Full HD kamera, 12megapixeles képek stb. A legjobb drón jelenleg ár-érték a arányban.

2019. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3


Szerintem letettem a drón vásárlásról,macera az egész nem lehet csak úgy kedvtelésből drónozni hanem repülési engedélyt kell kérni meg biztosítás minden hülyeség.

2019. jan. 18. 00:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Most ezt nem azért írom, hogy példázódjak, de 10-böl 9 engedélyek nélkül repül egy nagyon egyszerű okból: földi halandóként lehetetlen drónra engedélyt szerezni. Csak ennyi.


Én úgy vagyok vele, hogy ha eléggé körültekintő, és felelősségteljes vagy, akkor bátran lehet vele repkedni (nem kémkedni a szomszéd után, nem iskolák vagy tömegek felett repkedni). Ha saját célra készítesz videókat, csak azért mert ez a hobbid, szeretsz videót vágni, akkor nincs ezzel az ég világon semmi gond. Csak ésszel. Mert valóban vissza lehet vele élni, és sajnos sokan csinálják is, ezzel rossz fényt vetve az egész drónos közösségre. De egyébként egy fél kilós kővel vagy egy konyhakéssel nagyobb kárt tudsz okozni, veszélyesebb, mint egy drón.

2019. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!