Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudok pendriveról Playsta...

Hogy tudok pendriveról Playstation Classic-on játékot futtatni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne mert ünnepek előtt be szereztünk egyet és a rajta levő játékok elég kevésnek bizonyultak, ráadásul sok hiányzik amit régen sokat játszottam az eredeti Playstation gépemen! Köszönöm

2019. jan. 17. 06:08
 1/7 repulo ***** válasza:
Szerintem sehogy.
2019. jan. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 repulo ***** válasza:

Esetleg PC-n emulátorral, valami nekem is volt régen.

[link]

2019. jan. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erről van több videó is fent Youtube-on, de azt hiszem fel kell nyitni hozzá a gépet sajnos. Legalábbis a videóban a pasas úgy csinálta, de nem tudom, hogy anélkül lehet-e: https://www.youtube.com/watch?v=jBmSn-IU2TY
2019. jan. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell megbontani hozzá a gépet ha minden igaz!


Ezt a leírást találtam:


Install more games on your PlayStation Classic:


1.To get started you’ll need to head to: [link]


2. Download the ZIP file and extract the contents to the root location of a FAT32 or ext4-formatted USB drive plugged into your PC or Mac.

3. Name the flash drive “SONY” - this is a requirement.


4.In the same root directory you extracted the ZIP file into, you’ll need to create a folder labelled “Games”


5.Inside here you need to create a folder for each game you'll like to add to the system. Each folder needs to be numbered sequentially. Each of these folders also need to contain a “GameData” folder with a “Game.ini” file, cover art image, “pcsx.cfg” file and the game’s “bin” and “cue” files. A template for how game folders should look is located in the initial ZIP file and the GitHub page has an outline for indexing too.


6. More specific details on the nitty-gritty of how to format files and where to find them is outlined in the GitHub page, so make sure to read through that carefully. It also outlines how to install multi-disc games too.


7. Once done you can then go into the BleemSync directory and run BleemSync.exe. This generates a “System” folder containing a database and script to help mount the games.


8. Insert the flash drive into your PlayStation Classic and turn it on, the new games should be on display.


9.Make sure to not remove the Flash Drive while playing or while the unit is in use. Also, it’s not known if all games will run on PlayStation Classic without issues so don’t be surprised if you encounter some problems.

2019. jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nem csak annyiból áll hogy felmásolom a játékokat pendrivera és már megy is. Elég sokat kell mókolni vele, de ha egyszer sikerül a pendriveot előkészíteni rá rendesen, utána már nem lesz sok munka vele. Próbálok majd segíteni benne ha elakadnál valamiben. A leírás végén azt írják, hogy nem biztos, hogy minden játék hibamentesen működik sajnos, de kisebb hibák még elviselhetők.
2019. jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! Idő közben találtam magyar videót róla és azóta működik. Szóval köszönöm
2019. jan. 17. 10:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel- [link]
2019. jan. 17. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!