Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik VR eszközt ajánljátok...

Melyik VR eszközt ajánljátok pc mellé?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy VR szemüveget, és hozzá a cuccokat, mert megtetszett az egész, de nem tudom melyiket kéne. Tapasztalatokat mondanátok, egy árral belőve az eszközt? Vagy netán jön a közeljövőben valami újabb, ami esetleg olcsóbb, és várnom kéne?

2019. jan. 18. 03:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mire akarod használni? Ha semmire se, akkor miért adnál ki pénzt ilyenekre? Ha viszont már tudod, hogy mire használnád, akkor abból egyenesen következik, hogy mit is vegyél.
2019. jan. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Brandon41 ***** válasza:
100%

Oculus rift is és a HTC vive is jó.

A vive abból jobb, hogy gyárilag képes a szobaléptékű VR élményre, míg a rift magában csak Xbox kontrollert, egy érzékelőt, és Oculus kontrollert kapsz. Viszont ha Oculus rift+touch bundle-t veszel akkor már lesz kontrollered is amihez adnak egy másik érzékelőt, amivel több játékkal tudsz játszani. Ha a Rifttel is ugyanolyan élményt akarsz mint a vive-val akkor ahhoz összesen 3-4 érzékelőre lesz szükséged, az utolsó pár érzékelőt itthon nem igazán tudod beszerezni. Amazonon nagyon drága, az Oculus nem szállít hazánkba, maradt csak az ilyen AliExpress,ebay és társai. De ha van ismerősöd aki Ausztriában/Németországban él akkor megbeszéled vele,oda rendeled (Oculus-tól) aztán ő meg tovább küldi neked. A gépet meg az ajánlott gépigény alapján állítsd össze, ügyelve hogy legyen elegendő USB csatlakozód, és HDMI csatlakozó.

2019. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az Acer eszköze? Van olyan szinten, mint az előbbiek? Mert nyilván olcsóbbnak olcsóbb. Megérné?
2019. jan. 30. 11:14
 4/4 Brandon41 ***** válasza:

Arról nem tudok semmit, de a legtöbb vr játék oculus-ra és vive-ra készül. Vannak csak oculus-sal játszható játékok és, vannak csak vive-val játszható játékok.

Én azt sajnálom hogy, a Doom VFR csak viva-val játszaható (lehet majd oculus-ra is megcsinálják majd, ezt nem tudni, vagy legalábbis én nem tudom)

2019. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!