Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik eszközt ajánljátok...

Melyik eszközt ajánljátok ezek közül leginkább arra, hogy jó legyen a wifi térerősség és lefedettség vastag falú vályogházban? Kinek mi a tapasztalata ezzel?

Figyelt kérdés

1. wifi router (hány antennája legyen?)

vagy

2. wifi repeater (jelerősítő)

vagy

3. wifi range extender (vezeték nélküli)

vagy

4. wifi vadász (wifi-world)



#router #vályog #vályogház #wifi #wifi repeater #wifi range extender #wifi vadász #wifi-world
2016. febr. 16. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanazt, mit bárhol máshol. A vályogház falai sokkal frankóbban átengedik a rádióhullámokat, mint a mai vasbeton falak.

Fordítva kéne aggódnod, ha vályogházból költözöl vasbeton társasházba!

2016. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem 1 antennás routerem van.
2016. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi hozzászólásokat, DE NEM A FELTETT KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLTATOK.

Vagy csak én fogalmaztam meg érthetetlenül a kérdésemet???

2016. febr. 17. 01:15
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

#1: Hát pedig ha hiszed ha nem, a vályogház ugyan akkora szívás -ha nem nagyobb- mint a vasbeton. Uncsi tesóméknak is ilyen házuk van, jó vastag kb 50-60 cm -es vályogtéglás falakkal.

Egy 2 antennás TP-Link van beállítva az utolsó szobába. A szomszéd szobába, már gyenge a jel az asztali gép számára.

A következő szobába a laptop épp, hogy érzékelik hogy van hálózat. De a telefonok már nem látnak semmit se. A környéken nincs 1 db Wi-Fi hálózat se ami bezavarná. És a router se rossz mert kipróbáltuk, egy másikkal is.


Kérdező: ha nagy a ház, akkor 1 készülék talán nem is lesz elég. Egy router kell jó erős antennákkal és egy jelismétlő. Az antennák száma mindegy, mert nem lesz jobb a jeled egy 3 antennással.

2016. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!