Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 27 mhzes tavírányító miért...

Medivvh kérdése:

27 mhzes tavírányító miért csak akkor működik ha a tavirányító antennája összér az játékautó antennájával?

Figyelt kérdés
Csak akkor kap jelet, ha összeérnek, amimt elveszem nem kap jelet.

2019. jan. 18. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, kevés a kisugárzott teljesítmény. Elemek jók?
2019. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicseréltük újakra az eredetieket, mindegyikkel ezt csinálta. A játékautó új, mi bontottuk ki.
2019. jan. 18. 15:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Vissza kell vinni.
2019. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem vettük, ingyen kaptuk, de bontatlan volt. Nem fontos amúgy, megy a kukába ha nem jó, csak gondoltam megérdeklődöm a technikai hátterét, hátha valaki érdemben választ tud adni
2019. jan. 18. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Kuka.
2019. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"csak gondoltam megérdeklődöm a technikai hátterét, hátha valaki érdemben választ tud adni"

Ha tudod miért nem jó, akkor nem dobod ki?

2019. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol akadtál el a dologban, de segítek, ha feljebb tekersz, láthatod, hogy nem az a kérdés hogy kidobjam e vagy ne a bizonyos kisautót. A kérdés a miértre vonatkozik, elvileg ezért van az oldal. Kutakodtam ilyen esetek után, komolyabb rc helikopteres fórumban találkoztam is ilyen esettel, de megoldást nem írtak rá.
2019. jan. 18. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Szóval nem tudod hol akadtam el, én pedig látom hogy te hol akadtál el.

Segítek. Annak ellenére, hogy azt kérdezted hogy összeér-e az antenna. A megoldás az, hogy az oszcillátor el van hangolva. Az okát nem tudom, ugyanis lehet egy leszakadt forrasztás, egy ferritmag elmozdult, az antennához csatlakozás korrodált, stb.

Az RC helikopter fórumban érdeklődés kb. olyan, mintha a forma 1-es versenyzői klubban érdeklődnél Suzuki gyújtás problémáról.

A lényeg az, hogy kézrátétellel és gondolatolvasással nem javítható sajnos.

Mivel nem értesz hozzá, nem is várható, hogy megjavítanád. Hiszen már megtetted volna.

2019. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én sehol nem akadtam el, látom vannak nem kis gondok a szövegértelmezéssel. Egy szóval sem jeleztem egyik kommentemben sem, hogy kézrátétellel vagy akármi mással meg akarnám javítani, és pont azért kérdeztem rá az okra mert ahogy mondod nem értek hozzá. Vagyis ilyen téren nemy a helyes megfoglamazás. Azt hogy érdeklődtem rc-s fórumokon azt meg megint nem tudom hol írtam, ha esetleg nincs szemüveged, ajánlom, ha meg van, keresd fel a szemészetet. Csak kidobta egy google keresés, és ott is volt ilyen hiba. De sztem ez érthető volt az előző kommentemben is. Azért köszönöm szépen a tippeket amit írtál, a játékautó pedig az antennától megszabadulva jó lesz tologatni is :)
2019. jan. 20. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!