Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi alapján válasszak mikrofont...

Mi alapján válasszak mikrofont és mennyiért lehet egy jót venni?

Figyelt kérdés

Én néztem elektronikai szaküzletben és csak ilyen 1500-2000 forintosokat láttam. Azok milyenek? Olyan lenne jó amit az asztalra teszek, számítógépbe csatlakoztatok (azért írom, mert lehet olyat ajánlotok amiket konmcerteken használnak).


Plusz kérdések amikre szeretnék választ kapni:


Fejhallgatókon és fülhallgatókon amik vannak azok milyenek? Melyiket ajánlott?


Laptopokban szokott lenni webkamera a képernyő felett, na de van mikrofon is beépítve?


Amikor beléptem Teamspeak, Ventrilo stb szerverekre, olyan rossz volt a hangminősége egyes emberi hangnak, hogy néha alig értettem. Ők is vajon ilyen olcsó pár ezres mikrofont használtak?


Keretet egyelőre nem tudok mondani, mert nem tudom, hogy milyen ajánlatok vannak, de azért ajánlhattok több árkategóriában is.


2019. jan. 19. 19:55
 1/1 anonim válasza:
Szia! 1-2 ezreseket nem érdemes megvenni nagyon rossz azoknak a minősége én 8-10 felett vennék ha vennék. Ajánlani nemtudok sajnos nézz körül mit használnak videósok stb. Fülhallgatóknak sem annyira jó a mikrofonjuk vannak kivételek (sony samsung) én ha ilyen célra vennék akkor fejhallgató nem füll és ott ajánlott razer venni pl razer kraken pro 2.0 rohadtul jó hangja van és a mikrofonja is jó. Laptopokon nagyon ritka hogy nincs mikrofon VISZONT ha tsre illetve ilyesmire használnád akkor ne is olyasmit használj mert mások hallják hogy pörög a ventilátor illetve a billenytüzetet stb. Valszeg igen 1-2 ezres mikrofont használnak.
2019. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!