Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem működik rendesen a mortal...

Justaboy591 kérdése:

Nem működik rendesen a mortal combat xl, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Karácsonykor rendeltem egy ps4 slimet és játékokat...ezek között van a mortal combat xl is. Nem tudom miért,de nem működnek a kivégzők. Hogy kell pontosan megcsinálni őket? Meddig kell letartani,milyen gyorsan kell csinálni?

#XL #Mortal Kombat #PlayStation 4 #PS4 Slim #mortal combat xl #mcxl
2019. jan. 23. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A "nem működik rendesen" és a "nem tudok játszani vele" közel sem ugyanaz...
2019. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Figyelj értem mire gondolsz..a probléma hogy mnden mozdulatot és kombót meg tudok csinálni,de amikor finisht akarok,egyszerűen nem érzékeli a kombinációt a játék..ja és Takidánál nem működik az xray soha de minden más karakternél megy...és nem csak nekem,mert játszottam máshol is és ott se ment és másnak sem
2019. jan. 24. 11:19
 3/4 anonim válasza:
Takedanál pl. Azért nem működik az x ray mert csak ugrásból lehet
2019. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na jó, köszi :D nemtom hol lehet ezeknek utánanézni.. De a finishről tudsz mondani valamit? Hogy miért nem működnek?
2019. jan. 27. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!