Tordy József kérdése:

Hol tudom megrendelni Xbox One-ra a LEGO HOBBIT játékot?

Figyelt kérdés
Olyan dilemmában vagyok, hogy a 7 éves kisfiam minden vágya ez a játék és eddig nem akartam megvenni neki. Most kinőtt az első csontfoga és megígértem neki, hogy ha hagyja, hogy kihúzzam a tejfogát, megkapja a játékot. Bátran és ügyesen helyt állt és hagyta. Most meg nem tudom megrendelni, mert sehol nincs készleten. Tud valaki segíteni? Az se baj ha használt, csak ne legyen karcos.

2019. jan. 27. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg Xbox Marketplace-ről megvenni digitális formátumban nem opció?
2019. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos lejártak a filmes szerződések a játék gyártójával így digitálisan már nem lehet megvásárolni az Xbox Piactérről. Természetesen a lemezes változat működik, de én sem találtam sehol :(

360as változatot lehet kapni apróhirdetéses oldalakon, de az sajnos nem kompatibilis Xbox One-nal. Azt tudom csak mondani, hogy próbálj egyezkedni a sráccal, van jópár One-os LEGO játék.

2019. jan. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos én sem találtam a Market Place-en sem. Ezután írtam ide. A legutolsó lephetőségem az,hogy van egy porosodó PS3 a polcon. Azt felélesztem és megrendelem arra, mert tálaltam rá. A 7 éves kisfiamnak úgyis csak az a lényeg, hogy játszhasson.

Azért köszönöm a válaszokat.

2019. jan. 28. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!