Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mivel járnék jobban? PS3 +...

Mivel járnék jobban? PS3 + Netbook = 160000 Ft; vagy pedig Laptop 160000 Ft-ért. Szeptembertől kolis leszek és nemtudom hogy döntsek.

Figyelt kérdés
Vagy egy gagyi netbook de van egy játékra csúcs ps3mam, vagy egy laptop ami közepesen jó játékra, viszont más progikat simán futtat.
2010. jún. 30. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a laptop, de ha nagyon szeretsz jatszani, akkor lehet hogy a masik megoldas a jobb.
2010. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg attól függ, hogy te mennyire szeretsz játszani. Én speciel inkább vennék egy netezésre teljesen alkalmas netbookot (ergo nem a legkisebb asus eeet) koliba, otthon meg jól kijátszanám magam. a 160 000es is jó megoldás, de ha én játszani szeretnék, akkor inkább a legújabb és legjobb játékokkal :) Az viszont benne van a dologban, hogy PS3ra egy klasszis játék 10 é 18 ezer között mozog, ezt is kalkuláld bele. A legjobb olyan csomagot venni amihez alapból jár pár játék.
2010. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a laptopra szavazok. Ezek után nem csak játékra fog kelleni a gép, szóval inkább válaszd a laptopot.
2010. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!