Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeged, tömörkény istván-spany...

Szeged, tömörkény istván-spanyol kéttanra megyek szeptembertől,5 éves képzésre. Mivel 0. osztállyal kezdünk, nemtudom h milyen tantárgyak lesznek, és hogy milyen felszereléseket vegyek. Valaki aki 0. -os, vagy volt 0. -os tud segíteni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jaj, akkor te ugye már oda jársz, és akkor már tudod a választ erre a kérdésre. Ha nem lenne túl nagy fáradtság légyszíves írd már le nekem ezeket az infokat, mert ha minden jól megy, én is oda fogok járni, és ezek érdekelnének :D
2011. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát,ugye heti 19 spanyol, 3 magyar, 2 matek, 2 angol,1 infó, és 1 úszás. Spanyol 1 spirál, ami nekem mostanába fog betelni, 3 szótár. Magyar, elég szerintem 1 nagyalakú vonalas. Matek 1 vékonyabb spirál. Angolra ugyanaz mint magyarra. Infó 1 kis füzet.
2011. márc. 14. 16:56
 3/19 anonim ***** válasza:

Kösziii :)

nem tudom, hogy milyen iskolákból szoktak oda menni, de én egy Bács-Kiskun megyei vidéki általánosból mennék, ha felvesznek :S szerinted indulok valamilyen hátrányból, vagy ez nem számít?

(bocsi, ha sokat kérdetek, de sajnos nincs senki, akit ismernék és tapasztalatokkal rendelkezne, és érdekel 1-2 dolog)

2011. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
szia, hát igen, a szegedieket előnybe részesítik, de ez mindenhol így van, hogy elöször a helyi embereket veszik fel, és utána "vidékieket". De nálunk is van vagy 5 nem szegedi. :) Amúgy kérdezz bátran.
2011. márc. 15. 11:44
 5/19 anonim ***** válasza:
huhh :S am nem csak a felvételnél gondoltam, hanem a "szürke hétköznapokban" is... vagy ezt nem szokták akkor érzékeltetni a vidékiekkel?
2011. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
dehogyis. UGYAN :) nem nem. Amúgy hanyadik vagy?
2011. márc. 15. 13:46
 7/19 anonim ***** válasza:
hetven valahanyadik :( nem tudom, h így mennyi az esélyem, de nem hiszem, h túl biztató lenne :((
2011. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
a tájékoztatóban az állt, h 16 spanyolost vesznek fel, és 16 németest. és akkor a kettőt vonják össze egy osztályba?
2011. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
háát uh. számolj azzal hogy mi eleve 19-en vagyunk spanyolosok. Igen a németesekkel vagyunk összevonva és csak a magyar matek van együtt. Hát 70 valahanyadik... az nem túl jó... legtöbbünk 20 valahanyadik volt.
2011. márc. 15. 17:35
 10/19 anonim ***** válasza:
hogyhogy 19 spanyolost vettek fel? és a németesek akkor 13-an vannak? vagy ez miért van így?
2011. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!