Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fényképezőgépet ajánlasz?

Milyen fényképezőgépet ajánlasz?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy tükörreflexes fényképezőgépet ,de nem nagyon tudom milyen lenne jó.Eredetileg pentax k-x-re gondoltam vagy pedig nikon d3000.Melyik lenne jobb?Vagy esetleg valami hasonló gépet olyan 100-150ezer forint körül.Tudom ,hogy van itt már csomó ilyen kérdés de ugye az ilyen gépek mindig újulnak és szerettem volna ha aktuális választ kapok.Nem profi fényképész szeretnék lenne csak hobbi szinten foglalkozni vele.Előre is köszönöm mindenkinek:)
2010. jún. 30. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a nikon
2010. júl. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a választ de légyszives kifejtenéd bovebben hogy miért jobb a nikon?esetleg saját tapasztalat vagy bármi:)
2010. júl. 1. 23:11
 3/5 bp1985 ***** válasza:
a nokin az most le van árazva a media markt-ban. Pentax is eléggé felső kategória, nekem volt kompakt pentaxom, a mai napig megy, csak már nem használom. Sokkal több beállítás, stb volt benne, mint a többi hasonló, de más márkájú gépekbe. Igaz, hogy én pentaxot venném, de nikon sem rossz. Olvasgass teszteket, eléggé kibelezik minden tulajdonságát a gépeknek.
2010. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon sok gép van főleg ebben az árban.

neked kell eldöntened, hogy melyik szolgáltatások fontosak/fontosabbak a számodra, és melyikeket tartod feleslegesnek.

én szerintem inkább vennék egy canon 1000D-t(104.000FT kit 18-55-el) és hozzá egy komoly vakut, esetleg egy teleobit.

DSLR-eknél eléggé sokat számít, hogy milyen obival, milyen vakuval használod

lehetséges hogy egy használtan 50-60 körül kapható vázzal és egy komoly obival jobb minőséget érhetsz el, mint egy drága, de csak kitobival rendelkező géppel

2010. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a válaszokat!Már olvatsam egy csomó tesztet meg minden de majd még sztem olvasok majd csak valahogy szeptember korul szeretnék venni valamilyet addig eldontom..koszike mégegyszer:)
2010. júl. 5. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!