Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mindigtv miért nem jönnek be...

Mindigtv miért nem jönnek be normálisan a csatornák, anélkül hogy akadna naponta valamelyik?

Figyelt kérdés
És egyáltalán mi lehet a gond? Néhány csatorna tök jól megy,mig mások akadoznak vagy megállnak,szemcsèsedik a kèp. Szinte naponta változik,hogy épp melyik nem megy jól. .Mindegy,hogy este van vagy reggel. Antennát állítgattuk,akkor úgy tűnt,mind bejön jól,aztán estére vagy másnap kezdődött minden elölről. Élvezhetetlen az egész. Antennaval lehet gond szerintetek? Vagy akinek volt hasonló problémája,mi oldotta meg? Új hd LED tévénk van de a régebbi tévén is akadozott..
2019. febr. 5. 21:12
1 2
 1/11 repulo ***** válasza:
Antenna baj lehet, nálam is meggajdul időnként, antennás szaki talán tud segíteni rajta.
2019. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tescos antenna?
2019. febr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom honnan van az antenna,már sztem nem éppen új, szóval ha nem változik, veszünk újat.
2019. febr. 5. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Vételi probléma megnyilvánulása, ilyenkor szakszerűen telepített tetőantennában lehet gondolkodni, de vannak helyek, ahol eleve alacsony a jelszint, takarásban van stb.

Ha szobaantennád van, akkor meg pláne ne csodálkozz.

2019. febr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Padláson van az antenna
2019. febr. 6. 11:28
 6/11 anonim ***** válasza:
A régi antennákba még volt anyag. Nekünk is rossz este pc-n. Egy tv nek azért jobb az erősítője.
2019. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem minegy az antenna alakja sem. Lehet urh s antenna?
2019. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, hogy láttam én már padlásantennát, rozsdás, szakadt vezetékekkel, szakszerűtlen bekötéssel és kábelezéssel.

Úgyhogy ez így semmit nem jelent.

2019. febr. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mikor vettem egy LED TV-t, nekem is gyenge volt a vétel, elé kellett rakni a digitális beltérit, amit a régi hagyományos TV-hez használtunk. Elvileg nem kéne hozzá, de gondolom gyenge a vevőegysége az új TV-nek.
2019. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A digitális beltérit használjuk
2019. febr. 6. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!