Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
Rozalia64 nevű felhasználó kérdése:

Van egy jbl go2 hangszóróm. Eddig működött nem volt semmi gond, viszont 2 napja bekapcsolom és ki is kapcsol. Feltöltöttem világított is a piros fény rajta. Hiába bekapcs felvillan a fehér fény de ki is kapcsol rögtön?

Keress kérdéseket hasonló témákban: hangszóró, JBL

febr. 11. 08:02  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Olvasgattam és a resetelés megoldotta, már működik is

# 1/1Időpont febr. 11. 08:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az normáLis ha menszesz után rögtön elkezd jönni a fehér váladék egészen a következő mensiig? :/
Az a problémám, hogy vettem egy jvc kd-r861bt autómagnót. Szeretném rákötni az erősítőre, de nem kapcsolja. Rákötöttem a kék-fehér kábelre ahogy írja de még sem. A régi sonyval...
Miért vannak fekete pontok, néha fehér (de az rögtön elmúlik)?
Fehér folyásom van pár napja. Eddig is volt de nem ennyi nyálkás átlátszó, nincs szaga . De idegesít nem-e bajom van, menjek rögtön orvoshoz? 20 éves vagyok
Segitene valaki Windows 7-em van nem rég frissitettem azóta nem működik elég sok program pl Skype, uTorrent, Crossfire az van hogy elinditom például a Skype-ot bejönn a...
Leindítom és csak egy fehér ablak jelenik meg ami rögtön el is tűnik. Mivel lehet ezt a hibát kiküszöbölni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!