Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy smrat box tv okosítónál...

Egy smrat box tv okosítónál mi számít?

Figyelt kérdés
Nézelődtem tv okosítók terén 12EFt vagy max 13EFt nél többet nem szeretnék rá költeni,kínából láttam olcsó cuccokat de már meg kavarodtam mit kell tudnia ,hogy jó teljesítményt hozzon.Leginkább film nézés,neten böngészés ilyesmire lenne használva,csak gondolkodom itthon is láttam egy kettőt eladót igaz itthon kicsit drágább mint kintről,viszont kintről meg jó pár hét mire megjönne.Például mennyire számít a ram mérete mert sok 1gb ramosat láttam sőt itthon is találtam jó árban lévőt,csak nem tudom nem a e jobb inkább a 2 vagy 4gb ramos,meg háttértár gondolom a 8gb kicsi min 16 legyen benne.Nem vagyok otthon a témában sok a választék bele kavarodtam.

2019. febr. 12. 15:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A linkelt bemenetválasztónak van egyébként távszabályzós változata is, ugyanakkor automatikusan is tud váltani, mindig az aktív forrásra.
2019. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

# 10


Értem,bocsi,hogy nem jól szúrtam be a linket majd legközelebb próbálom jobban.

2019. febr. 12. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!