Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ipadre lehet másolni . Mkv...

Ipadre lehet másolni . Mkv kiterjesztésű fájlt és lejátszani azt?

Figyelt kérdés

2019. febr. 20. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán. Vettél volna inkább tabletet...

[link]

2019. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy érted, hogy vettem volna tabletet?


Gondolkodom Ipad 2018 vásárlásán, még nem vettem meg.

2019. febr. 21. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Androidosat, amire macera nélkül tudsz filmeket tenni és akár pendrive-ot is dughatsz bele.
2019. febr. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából nem tűnik nagy macerának. Megnéztem a tutorialt, amit küldtél annyi, hogy az appba húzom bele a filmet. Világéletemben androidos voltam, telefonom is egy Google Pixel 2, de tableteknél 100 ezer forint alatt az Ipad 2018 tűnik a legjobb megoldásnak. Videók alapján gördülékenyebbnek tűnt mint az androidos tabletek ebben az árkategóriában plusz azt olvastam, hogy az Androidos tabletek nem nagyon kapnak frissítést, például a csúcskategóriás Samsung Tab S4 sem míg az Ipad 2018 jó pár évig biztosan kapni fogja.


De ha tudsz 100.000 Ft alatt hasonló kvalitású androidos tabletet, ami jobban megéri és ezt meg is tudod indokolni, hogy miért jobb kérlek írj, mert lehet, hogy sikerül meggyőznöd.

2019. febr. 22. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!