Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért idegen nyelven szólalnak...

Miért idegen nyelven szólalnak meg egyes sorozatok a tv-ben, amikor korábban magyarul adták őket?

Figyelt kérdés

Nagymamám kérte, hogy állítsam be a tv-jét, mert az RTL Klubbon délutánonként szokott nézni egy Elif, a szeretet útján című sorozatot, és az most pár napja valami idegen nyelven szólal meg, illetve az előtte lévő sorozat is (csak azt nem szokta nézni). Szokta nézni ezt az Elifet, eddig mindig magyar volt, de pár nap óta nem.


Ellenőriztem a nyelvbeállítást, mindent, de nem tudom mi lehet a probléma. A sorozat után a Híradó következett, az már értelemszerűen magyar nyelven. (UPC Direct-nél van mamám tv-s szolgáltatása.)


Találkozott már valaki ugyanezzel a problémával? Mi a megoldás ilyenkor?



2019. febr. 22. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamit rosszul ellenőrizhettél szerintem, talán a TV-t ellenőrizted, nem a set top box beállítását.
2019. febr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Több hangsávval sugározzák az adott csatornát és a natmamád megnyonta azt a gombot, amivel ki lehet választani és átállította.
2019. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínű , hogy (a nyelvtanulás segítésére )az okítás

által szorgalmazott eredeti nyelvű filmekre akadtál .

A Flip-en is van Magyaroknak szóló Angol nyelvű hírcsatorna .

2019. febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, az első két válasz volt a megoldás, nagyon szépen köszönöm!
2019. febr. 24. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!