Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem szól 5.1 alatt a...

Miért nem szól 5.1 alatt a hátsó két hangszóróm?

Figyelt kérdés

Ezideáig tökéletesen működött, majd mikor újra elkezdtem filmezni vele 5.1-ben, feltünt hogy nem szólnak a hátsó hangszórók.

Küldök pár képet mi a gondom:


[link]

[link]

[link]


5.1 beállíásánál nem szól a hátsó két SL és SR hangszóró, viszont ha átrakom 7.1-be akkor Rl RR-ben megszólalnak! Ez viszont azért nem jó nekem mert maga a film csak 5.1-et támogat.

Ha valaki tudna segíteni, megköszönném!



2019. febr. 24. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
5.1-nél nem side, hanem rear van. Így kösd be és jó lesz.
2019. febr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pontosan hogy is? a mélyláda mögött kell átrendezgetni a kábeleket?
2019. febr. 24. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Az erősítőben vannak sideként bekötve a hátsó hangszóróid, de olyan csak 7.1-nél van. Ha a rear csatlakozóba dugod a két hátsó hangszórót szólni fognak 5.1 módban is.
2019. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rossz kimenetbe dugtad gondolom, amit érzékelt.

Így kellene kinézni:

[link]

2019. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem és a side oldaliba (szürke), nem volt semmi bekötve fizikailag
2019. febr. 24. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálad milyen színek vannak, mert nálam másképp van, ezért alábbi képről a csatlakozókat le is hagytam:

[link]

Figyeld meg a különbséget, a tiédhez képest!

2019. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ami nálad megjelenik 5.1-ben hátsó két hangfal jel, az nálam csak 7.1-ben jelenik meg.

windows beállításokban meg egyszerűen nem akar RL meg RR-t mutatni mindegy mit dugok hova

2019. febr. 24. 17:43
 8/8 A kérdező kommentje:

Na most megszólaltak!

mivel csak side-ot mutat windowsban 5.1 alatt ezért átdugtam a szürkébe az egyik kábelt és most így szól

2019. febr. 24. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!