Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem műkodik az erinto...

Miért nem műkodik az erinto kepernyoje a fejegysegemnek?

Figyelt kérdés
most vettem egy kocsit van benne egy full extras ,bár no name fejegyseg,kihizhato kepernyos es a tolato kamera is rávan kötve ,ha elinditom megjelenik minden bar már az érinto kijelzo nem erzekel,kicsit kesobb mar a kijelzo is elkezd csikozodni,valamikor mar le is kapcsol es abszolut nem megy (csak a kijelzo),utana leall a kocsi,masnap ugyanez elorol... arra gondoltam higy egy regi kis kocsi es h kicsi benne az aksi,más hozzászólás?

2019. febr. 25. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennek nincs köze az akku méretéhez, járó motornál egyébként is a generátor felnyomja a feszültséget 14,4 V vagy ahhoz közeli értékre. Ha alapjáraton még nem is általában, de ez most lényegtelen.

Ilyen autós elektronikák viszont 10 V-ról is működnek, ha jól emlékszem és 16 V-ot még el kell bírnia.

Meg maga a hiba sem utal tápellátási problémára.

Hogy mire utal, azt szervizben szoktuk megvizsgálni (mármint a készüléket, nem az autót), így nincs értelme találgatni.

Amikor én javítottam hasonlókat, érintőképernyők sem voltak még, ezért azzal nincs tapasztalatom. Annak sem látom nagy esélyét, hogy megjelenik itt egy kolléga "ja, pont ilyet javítottam tegnap".

Sokféle hiba van, azoknak csak kis része ismert típushiba, legtöbbet egyedileg kell megkeresni, elhárítani.

2019. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pont ezért nem vettem olcsó fullos noname érintőset....

Túl sok a panasz ezekre.

2019. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!