Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autóba aktív mélyládát köthete...

Autóba aktív mélyládát köthetem a hátsó hangszórókhoz?

Figyelt kérdés

új octavia-ba (2019) szeretnék tenni egy mélyládát és szeretném a hátsó egyik hangszóróhoz vezető két kábelhez kötni a ládát. Ez megoldható szerintetek?

Nem szeretném szétszedni az autót és az erositohoz elvezetni a vezetéket.


2019. márc. 3. 12:56
 1/7 repulo ***** válasza:
Ha pluszba kötöd párhuzamosan, esélyes hogy leég az erősítő. Ha sorosan, halk lesz. Ha egymagában a mélyet, sokat akkor sem nyersz, mert a 15-20 Watt amivel szólni fog teljes hangerőn, szinte észrevehetetlen lesz, cserébe eltűnik az egyik oldal hátulról. :-(
2019. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 repulo ***** válasza:

Ja, hogy ez aktív? Nem figyeltem bocsi.

És azt hogy tervezed?

2019. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel a mélyek bal és jobboldalon amúgy is gyakorlatilag egyforma szinten vannak, jobb híján ez is megoldás lehet.

Vannak autós leválasztók, ami a hangszóróvezetékre köthető, kis trafó van benne és pár alkatrész, kimenete vonalszintű RCA.

Kínából is rendelhető.

2019. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Hangszóróra rákötöd párhuzamosan, a mélyláda RCA kábelét meg rádugod. Kész.

2019. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Igen, pontosan erre gondoltam én is (utóbbi opcióra)! Minőségét tekintve nem lesz rossz a hangzás ezesetben?
2019. márc. 4. 06:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Rákötheded így, de rossz minőségű lesz.
2019. márc. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olcsó, gyors és jól szól. Egyszerre kettőt választhatsz :D
2019. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!