Jozsoo kérdése:

Milyen boxot vegyek? TV műsort szeretnék úgy rögzíteni, hogy pc-n is tudjam nézni, konvertálni. Kérdezősködtem, azt mondták box kell hozzá. DE milyen? Mi ez a box nevű szerkentyű egyáltalán? És hova kell ezt csatlakoztatni? Digi kábel TV-m van.

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Digikábelre DVB-C box kell, itt az adók többsége kódolatlan, azaz kártya nélkül működik.

Ha szeretnéd a kódolt HBO stb. műsorokat is rögzíteni, akkor kell még egy DIGI SMART CAM is:

[link]

De azt nem tudom, találsz-e olyan boxot, ami nem titkosítva rögzít merevlemezre, mivel ilyeneket forgalmazni sem szabad, ha jól tudom.

A sat.hu és ahhoz kapcsolódó fórumon értenek ilyen boxokhoz jobban.

2019. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én olyanra gondoltam, ami nem a saját merevlemezére rögzít, hanem egy usb-n csatlakoztatott pendrájvra vagy hdd-re, amit aztán a pc-hez tudok csatlakoztatni.
2019. márc. 10. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez már részletkérdés, létezik olyan box is, amiben nem gyárilag van, hanem magad szerelhetsz be HDD-t a kialakított helyre, van USB is természetesen.

De én nem használok ilyeneket, szakfórumokon talán részletesebben tudnak a többire válaszolni.

DVB-T box létezik olyan, ami az ingyenesen fogható műsorokat titkosítás nélkül rögzíti és a fájlok PC-n is kezelhetők.

Vagy a számítógéphez is lehet használni DVB-C tunert (USB vagy belső), ott talán tágabbak a lehetőségek.

Nekem DVB-T stick van és a DVBViewer, kártya nélkül ez eleve csak kódolatlant kezeli, a rögzített fájl sem titkosított.

2019. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!