Valakinek van Sony (VAIO) laptopja?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
nem reális a nyújtott teljesítmény ennyi pénzért. Egyes darabok is gusztustalanul néznek ki :/
2010. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem van és jobb mint a többi az enyébe: 8gb ram, 3.2ghz proci, 500gb hdd, full hd és led hátérvilágitásal van el látva (ez az a teknologia mint a led tv-k ben használnak)a monitor,blue-ray iro/olvaso, és még sorolhatnám nagyon jo nekem meg van majd nem 1éve és remek a gép.

aki meg azt irja rola hogy szar anak akkor nincs rá pénze.

én 450.000ft vettem de nagyon megéri az árát. mert nem minden laptop ba van ez a teknologia.

2010. júl. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fkris ***** válasza:

A Felsőbb árkategóriában lehet h kimagaslók a tulajdonságai,de az alsóbban lehet h nincs ár/érték összhang.


Szerintem ez így van.

És az új modeleknek van 1 BIOS meghibásodása is,könnyen túlmelegedik.(nemtudom h a magasabb ill.alacsonabb árkategóriában van ez.

2010. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!