Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megvennétek ezt a laptopot 1...

Megvennétek ezt a laptopot 1 év garanciával? Plusz aki ismeri ezt a szériát, az tudja, h milyen gagyi billentyűzete van. De ami belül van az nagyon jó! Esetleg valakinek van ilyen laptopja?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 27. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy év garanciával nem vennék laptopot, acert még kevésbé, aminél tuti, szükség lesz a garira, ennyiért pedig főleg nem.
2011. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 ev volt Acerre, most 3,5 eves es nem volt szukseg a garanciara, akkor most hogy is van ez?

Amugy kedves kerdezo, en is elgondolkoznek az 1 ev garancia miatt, de amit linkeltel nagyon jo kis lapos, szerintem en megvennem.

2011. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, a garancia nekem is bántja a szememet! Ez a másik laptop amit még kinéztem: [link]

Szerintetek?

2011. jún. 27. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sem rossz es a ket ev garancia mindjart jobban hangzik, csak gyengebb a video.
2011. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!