Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung tv csatorna áthelyezés?

Samsung tv csatorna áthelyezés?

Figyelt kérdés
Van egy samsung nu7022 tv m aminek szeretném a csatornáit módosítani. Viszont maximum a zárolását engedi, mást nem
2019. márc. 11. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


A lakásunkban 4 Samsung TV van, az egyik monitor+TV egyben. Ezen simán lehet csatornát törölni, a többin nem. Ezen én is megrökönyödtem, az új Samsung TV-ken nem lehet törölni a megtalált csatornákból. Nálunk Digi TV van, sok HD csatornával. Ezeknek megvan az alacsony felbontású digitális és analóg változata is a csatornakiosztásban, ami tök felesleges, ha már a tűéles csatorna is bejön. Tehát a probléma ugyanaz, mint nálad. Sok felesleges csatorna. Megtaláltam a megoldást, működik mindegyik TV-n.


1. Az okostévédbe bedugsz egy pendrive-ot.


2. Menü - Adás - Csatornabeállítások - Csatornalista átvitele - (0000 a kód, ha kéri) - Exportálás USB eszközre (TV-nként lehet kicsit más.) Ezzel a lista a Pendrive-on lesz.


3. Töltsd le a ChanSort programot a készítő oldaláról:


[link]


4. Ezzel a programmal beolvashatod a csatornalistádat, törölhetsz belőle, átrendezheted a sorrendet, átnevezheted a csatornát. Könnyebb, mint a távirányítóval molyolni. Természetesen a végeredményt mentsd vissza a Pendrive-ra.


5. A TV-n importáld a csatornalistát és kész is vagy. Importáláskor a korábbi csatornabeállítás elveszik (hál istennek), csak az új lista csatornái lesznek a TV-n.


B. Laci

2019. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!