Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy tudnám összekapcsolni a...

Hogy tudnám összekapcsolni a laptopot a TV-vel?

Figyelt kérdés
a laptop acer emachines e725 a Tv pedig ORION. nagyon alap magyarázat kellene mert nem nagyon értem... Ahhoz olyan videókártya szükséges a laptopba vagy megfelel az is ami alapból benne van? Tudom, hogy már sokszor tették fel ezt a kérdést de nem értem...:S
2010. júl. 3. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
szerintem ha veszel egy médiaboxot, olcsóbban kijössz, mint az átalakító kábelekkel...
2010. júl. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

monitor kábellel tudod összekötni, ha van a tv-n csatlakozó. A monitor kábel az a rövid, két soros, két csavaros csatlakozós. De ezzel csak a képet viszed át. Kell még egy audio kábel, ez olyan, aminek mind a két végén jack dugó van. A jack dugó olyan, ami a walkman fülgallgatóknak van... :)

Remélem tudtam segíteni.

2010. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6800 Ft + postáért küldöm hozzá a cuccot ha kell.


http://www.youtube.com/watch?v=vZfKk2GwS_4

2010. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. júl. 3. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
RGB kábel (ha van a laptopon ) a tv-n meg pc bemenet én 2000ft-ért vettem 3m-es kábelt
2010. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!