Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 4 csatornás hazimozi erősitőné...

4 csatornás hazimozi erősitőnél lehet két csatornát hidba kötve hasznalni? Mintha 2.1 lenne, tehat két közép/magas +subfoofer?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 18:20
1 2
 1/14 repulo ***** válasza:
Inkább írd le a típusát.
2019. márc. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
2019. márc. 22. 18:58
 3/14 repulo ***** válasza:
5.1 az az erősítő. Van aktív sub kimenete. Ha passzív a láda akkor a beállításokban kell mókolni, de ahhoz kellene a használati is. Én biztos nem próbálnám meg hidalni, hátha megfekszik tőle.
2019. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 repulo ***** válasza:

Itt biztosan tudnak segíteni:

[link]

2019. márc. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hídvégfok nem attól lesz, hogy valaki csak úgy hídba köti.

Valaki én hídba tudom kötni, ha megoldom, hogy az egyik végfokot ellenfázisban hajtom meg, így a kimenetek ellenfázisban fogják tépkedni a hangszórót, plusz meggyőződtem szakszerűen a terhelhetőségről is stb.

Ha te például egy sztereó végfok két kimenete közé kötsz egy hangszórót, akkor csak a sztereó különbségi hangot fogod hallani. Ez egy mélyek nélküli, halk valami, mint amikor egy fejhallgatónak megszakad a GND-bekötése.

Hidalható erősítőkön nem véletlenül van a kis kapcsoló, ami ellenfázisba állatja kimeneteket.

2019. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
...ellenfázisba állítja kimeneteket.
2019. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
uhh... vazzeg! Utolsó, nagyon szakszerű voltál:) ÉRTHETŐBBEN?????
2019. márc. 22. 21:03
 8/14 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, még mi nem kéne?

Előadjak egy külön tanfolyamot, csak neked?


Kérlek:

Interneten a nagybetűs írás kiabálásnak minősül, azaz hatalmas bunkóságnak.


Tehát már csak ezért sem fáradoznék többet, meg egyébként sem gondolhatod komolyan, hogy komplett tananyagokat fogok átadni.

Leírtam, ha valaki érti, az érti. Aki nem, az kezdjen el gyengeáramot tanulni, ha akar.

Netikettet is.

Szövegértelmezést is.

Most mit nem értesz abból, hogy neked ez nem fog menni?

Felejtsd el, ennyi.

2019. márc. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Zzzoli ***** válasza:

Ez nem 4 csatornás házimozi erősítő, hanem 7 csatornás házimozi erősítő.

A google egyből kidobja a manuálját.

7 db egyenértékű 135 wattig terhelhető végfokot tartalmaz, de tápja akkora van, hogy csak 2 oldalt lehet ennyivel terhelni egyszerre.

Ez tipikus házimozi erősítő.

Egyébként lehet 2.1 be használni hidalás nélkül.

2x140watt+aktív sub.

2019. márc. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

# 9


Az nem tudom, honnan jött, TX-DS676, 5 db végfokot látok benne, melyek +/-52 V, azaz 104 V tápfeszültséggel működnek.

Sub részére csak vonalszintű kimenet van, vagy felhasználható az öt végfok egyike is erre a célra.

2019. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!