Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Milyen fejhallgatót vennél a helyemben?

Cél: techno és egyéb basszusdús zenék hallgatása.

Forrás: asztali gép (jack), de androidos tablet és mobil is.

Ritkán: vonaton, buszon, utcán is használnám.

Nem ártana, ha bluetothos is, illetve ha akksis

Rászánható keret 10-15eFt, de indokolt esetben, ha megéri, jóval feljebb is mennék.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fejhallgató, bluetooth, basszus, JBL, Pioneer, Sennheiser, zene

márc. 28. 21:01  Privát üzenet  

A válaszok

Én biztosan ezt, mert igazi mindenes, kényelmes, kellemes a hangzása, van mikrofon stb.

[link]

Ennyiért én vezeték nélkülibe nem gondolkoznék, nagyon gyenge hang minőség még 2-szer ennyiért is.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 28. 21:12 Privát üzenet
20-25ért lehet kapni sony extra bassos vezeték nélkülit!

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 28. 21:27 Privát üzenet
[link]

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 28. 22:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Te milyen esetben vennél meg egy Macbook Pro 2017-2018-as modelt?
Ajánlanátok nekem fejhallgatót?
Samsung UE 40K5500 Smart Tv -hez hogyan tudok csatlakoztatni egy fejhallgatót? Nincs fejhallgató kimenet a TV-n.
A bluetooth fejhallgatót feltettem tölteni és egy darabig éget a töltés fény, de egy idő után elaludt. Miért történt ez?
Smart TV-hez szeretnék vezeték nélküli fejhallgatót csatlakoztatni. Milyen megoldás lehetséges, mivel csak digitális audio kimenete van?
Milyen fejhallgatót ajánlotok?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!