Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SHARP AQUOS 4k tv-men szaggat...

Bazsa88 kérdése:

SHARP AQUOS 4k tv-men szaggat a 4k film kulso vinyorol! MIERT?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 honapja vettem egy 50”-es Sharp aquos 4k tvt! De van higy a 4k film akadozik nagyon csunyan!

Nem mind de olyan fele fele aranyban a filmek akadoznak! Vadonat uj 1 terras kulso vinyo usb 3.0 a tv-ben is a 3.0-as portba van dugva! Probaltam mas 4k-s filmet is van ami vegig szepen megy van ami nem! Mind 2160p vlc aplikaciot nem lehet letolteni ra sajna! Van valakinek valami otlete miert? Nincs kedvem legozni melyik verziot toltsem le egy filmnek hogy mukodjon is! Mivel mind 40-50 giga folott van!


A tv-m tipusa LC-50UI7222K mar szinte mindent probaltam de semmi!

Elore is koszonom a valaszokat!



#4k problema #szaggat a 4k #4k tv usb hdd 4k film #sharp 4k
2019. ápr. 2. 12:51
 1/7 repulo ***** válasza:

Alighanem gyenge a procija és nem boldogul az 50 fps verziókkal.

4K UHD tv box megoldja a problémád.

2019. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mas 4k-s 50-60fps filmet meg le tud hatszani gond nelkul? Akkor nem ertem! Csak egy ket filmel bajlodik es nem tudom miert!
2019. ápr. 2. 13:03
 3/7 repulo ***** válasza:
És pc-ről lejátssza rendesen?
2019. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor szokás megnézni a videó kódolási adatait.

De így nem leszünk jóban, ha ilyen veszettül ordibálsz folyamatosan.

Ezt soha nem értettem, vannak néhányan, akik szinte minden rohadt mondat végére felkiáltójelet tesznek.

De milyen alapon, fel nem foghatom.

2019. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsanat en nem kiabalok 🙂 en szimplan hasznalom a karaktert semmi merges szandek nincs benne 🙂 kodolas alapin sajnos nem tudom megmondani milyenek a filmek 😞 plusz a laptopom keptelen a 4k-s filmek lejatszasara.

Visztont ha youtubeon streemelem a 4k-t tokeletesen megy! Szoval lovesem nincs

2019. ápr. 2. 13:57
 6/7 repulo ***** válasza:
Azért így, nehéz lesz. :-)
2019. ápr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Morzsi007 ***** válasza:

A youtube 4k jóval alacsonyabb bitrátás, könnyebb lehátszani a videót a TVnek. Egy igazi 4k, ami 40-90Gb körüli, az nagyobb falat. Ahogy előttem írta valaki, meg kellene nézni milyen kodeket használtak filmnél. Anno az FHD Lag tv-vel volt hasonló. Csak azt jàtszotta le normálisan, aminél AVC high@4.1 volt használva, ami AVC high@5.1, az már akadozott.

Ha nem a kép, akkor a hang a ludas. Egyszerübb megoldás, ha veszel egy külső 4k lejátszót, normálisat.

2019. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!