Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
Steve20010106 nevű felhasználó kérdése:

XBOX ONE-on miért van ez?

Meg akarok nézni egy filmet tegyük fel indavideón, és bizonyos időközönként megáll a film és újra kell frissitenem az oldalt hogy elinduljon, és ez egy 2 órás film alatt nem olyan szórakoztató hogy 15 percenként megáll a film. Veletek előfotdult már ilyen, és ha igen mi lehet a megoldás?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Xbox, Xbox One, hiba, error, film

ápr. 7. 12:51  Privát üzenet  

A válaszok
Mért Xboxon akarsz indavideós filmet nézni?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 7. 13:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert ha meg akarok nézni egy filmet, az nem feltétlen van fent YouTube-on, de ha esetleg mozicsillagon nézem vagy bármi ilyen filmes oldalon mindenhol ez van

# 2/6Időpont ápr. 8. 16:14 Privát üzenet
Laptop TV-vel összekötve?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 8. 20:14 Privát üzenet
MrColorBlade nevű felhasználó válasza:

Velem még nem volt ilyen.

# 4/6Időpont ápr. 9. 07:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Se laptopom se számítógépem ez a probléma, és fogalmam sincs hogy mit csináljak vele, mert még sehol se olvastam hasonlót sem:/

# 5/6Időpont ápr. 9. 18:12 Privát üzenet
Nekem is csinál/csinált ilyeneket mostanában! Régebben mikor animéket néztem indavideón nem volt ilyen probléma vele... De mostmár lehetetlen megnézni akár egy 20 perces részt is mert kidob... Nézd más eszközön vagy probáld meg kitörölni az előzményeket a keresőből lehet sz megoldja a problémát! :D

# 6/6Időpont ápr. 21. 21:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
PC-n szükséges Xpox Live GOLD?
Xbox one s-n mindig kell internet? Mert mondták hogy ha nem csatlakozom internethez 24orán belül akkor letiltik a gépet valamilyen módon most ez igaz vagy mi?
Szerintetek megéri most venni xbox one s konzolt?
Videojatekra milyen tv-t érdemes venni? (Xbox)
Ha vettem régen egy xbox one kontrollert pc hez csatlakoztatható adapterrel, de a kontroller el romlott és a adapter még jó. Akkor, ha vennék egy másik kontrollert akkor a régi...
XBOX 360 SLIM DNS Error, hogy tudom megoldani ezt a probémát?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!