Steve20010106 kérdése:

XBOX ONE-on miért van ez?

Figyelt kérdés
Meg akarok nézni egy filmet tegyük fel indavideón, és bizonyos időközönként megáll a film és újra kell frissitenem az oldalt hogy elinduljon, és ez egy 2 órás film alatt nem olyan szórakoztató hogy 15 percenként megáll a film. Veletek előfotdult már ilyen, és ha igen mi lehet a megoldás?

2019. ápr. 7. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért Xboxon akarsz indavideós filmet nézni?
2019. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert ha meg akarok nézni egy filmet, az nem feltétlen van fent YouTube-on, de ha esetleg mozicsillagon nézem vagy bármi ilyen filmes oldalon mindenhol ez van
2019. ápr. 8. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Laptop TV-vel összekötve?
2019. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Velem még nem volt ilyen.
2019. ápr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Se laptopom se számítógépem ez a probléma, és fogalmam sincs hogy mit csináljak vele, mert még sehol se olvastam hasonlót sem:/
2019. ápr. 9. 18:12
 6/6 anonim válasza:
Nekem is csinál/csinált ilyeneket mostanában! Régebben mikor animéket néztem indavideón nem volt ilyen probléma vele... De mostmár lehetetlen megnézni akár egy 20 perces részt is mert kidob... Nézd más eszközön vagy probáld meg kitörölni az előzményeket a keresőből lehet sz megoldja a problémát! :D
2019. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!