Szoktak még filmeket és zenéket hallgatni az emberek dvd, blu-ray lemezeken?

Figyelt kérdés
Vagy ez már halott ez a lemezes korszak ?

2019. ápr. 17. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%

DVD és Blu-Ray minőségi hangfalas házimozirendszereit sok ember még évtizedek múlva is használni fogja, abba pedig alkalmanként betesz lemezeket is (zenei CD-ket is), de már egyre inkább úgy használja, hogy okostévén/médiaboxon/settopboxon... lejátszott tartalmának hangját küldi rá, amiket meg okostelefonról, tabletről vezérel. De ennek nem lesz olyan kultúsza, hogy ez minőségi zenehallgatás.


LP viszont még évszázadokig lesz audiofiloknak, akik simán költenek akkor is prémium anyagokból készült gyémánttűs lejátszókra, csöves erősítőkre, mahagó hangfalakra, aranykábelekre többet, mint egy középkategóriás autó, vagy akár a legdrágább luxusautók.

Amiken nem szól valójában szebben a zene, de mégis más érzet rajtuk hallgatni. Mint ahogy sokmilliós svájci órán is más érzet megnézni az időt, mint egy okoskarkötőn (pedig az utóbbi mutatja pontosan, atomórához szinkronizáltan).

2019. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem , inkább telefonon,tableten nézem filmet hallgatók zenét.
2019. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
10-es azt nem tudom ;) 11 annyit szeretnék a hosszú nem hülyeség kommentedre válaszolni,hogy nagy felhypolt dolog a netflix meg a többi mégsem olyan minőségű a film mint dvd,blu-ray-en ! Minőségileg akkor is szebb a dvd,blu-ray film lejátszókon.
2019. ápr. 17. 14:57
 14/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam néha. Van 1db DVD felvevőm és 1db DVD lejátszom is, van 2db Hifim, 4db házimozim, van egy videómagnóm is.
2019. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bandrás74 válasza:
Nem halott,az igényesebbek még gyűjtik ezeket.
2019. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!