Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki tud ennél jobbat, ami...

Valaki tud ennél jobbat, ami szintén kb ennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Edifier Studio R2730DB 2.0 sztereó Bluetooth hangfal


A cél egy 15 nm2-es szobában lévő jó hangzás kialakítása.

Illetve ha nyáron kiviszem a kertbe, amíg tartunk ott egy kis összejövetelt, jó lenne ha ott is jól szólna.

A minőség fontos.


2019. ápr. 18. 21:17
 1/4 repulo ***** válasza:

A minőség mindenkinek máshol kezdődik.

Elmész, meghallgatod, ha tetszik a hangja megveszed.

Ha nem tudod meghallgatni a környékeden, megrendeled, ha nem tetszik, visszaküldöd.

2019. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom meghallgatni élőben.

Tudom, hogy elég relatív tud lenni, hogy kinek mi a minőségi, de azért általános alapelvek mindig vannak.

Pl.: Jó és tartós alapanyagok, mind kívül, mind belül. Illetve a megmunkálás sem olyan, hogy itt ott sorjás egy-egy elem. Hangzást tekintve pedig hozza vagy akár túlszárnyalja az ebben az árkategóriában lévő többi terméket.


Eddig egy Modecom mc9860 volt a szobában, szóval arról tudom, hogy nem elég és egy szint felett csak hangosabb, mint minőségibb a hangzás.


Ahhoz képest az adatokból látom, hogy mindenképpen egy szinttel feljebb lépnék, de a kérdés továbbra is adott, hogy van-e esetleg jobb vétel ennél úgy, hogy körülbelül ennyi pénzt szeretnék csak ráfordítani.

Kb. 60E-et max.


Köszönöm.

2019. ápr. 19. 09:01
 3/4 repulo ***** válasza:

Itt érdeklődj, több embernek is van.

[link]

2019. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok, köszi.
2019. ápr. 20. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!