Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az egyik pillanatról a másikra...

Az egyik pillanatról a másikra a billentyűzetem nem ír számokat. A számok helyett vesszőt, idézőjelet, felkiáltójelet vagy százalékhelyet ír ha leütök egy számot. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Próbáltam azt hogy átállítom magyarról angolra a billentyűzet kiosztást a Windows-on belül, de még akkor is fennáll a probléma.

Num Pad nincs a billentyűzeten, és Num Lock gombot sem találáltam pedig ketestem, mert meg akartam nézni nem-e azt nyomtam be véletlenül. Mondjuk nem tudom hogy a Num Lock benyomása okozhat-e ilyen problémát. Mechanikus billentyűzetről van szó.

Egyébként elég furán viselkedik a gépem mostanában, nagyon lassú, pedig nem szokott az lenni. És a böngészőben ( Google ) nem tudok rákeresni semmire, hiába begépelek valamit, és leütöm az entert nem történik semmi. Csak akkor tudok rákeresni valamite ha megnyitok egy új lapot, de azt nem zárom be azt a lapot ahol nem történik semmi. És ha ráklikkelek egy oldalra, megnyitja egy teljesen új ablakban. Meg rákattintok valamire ( pl ikon ), és megnyitja kb 10 ablakban. Eddig nem csinált ilyeneket. Szerintetek mi okozza ezeket a problémákat? Ha valaki tud, kérem segítsen. A válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 22. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beragadt a shift billentyu.
2019. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jesszus és tényleg! Mostanában állandóan beragad. Fogalmam sem volt hogy ez okozhat ilyesfajta problémákat. Leteszteltem, és mostmár egyik problémát sem tapasztalom! Nagyon köszönöm a segítséget! :)
2019. ápr. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!